28.08.2014

  Sevilay Yükselir Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler: Kim, Biyografi, Sevilay Yükselir kaç yaşında yaşı kaçtır, Sevilay Yükselir doğum tarihi, Sevilay Yükselir nereli, Sevilay Yükselir boyu kaç, Sevilay Yükselir hayatı ve yaşamı

  Sevilay Yükselir Biyografisi

  Sevilay Yükselir Türk gazeteci,yazar.

  Sevilay Yükselir Malatya Doğumludur,Malatyalıdır. Fatih Altaylı ile yakınlığı ilede bilinir.Bir dönem habertürk’te çapraz ateş adlı programı hazırlayıp sunuculuğunu yapmıştır.Habertürk’ten ayrıldıktan sonra Sabah Gazetesinde yazmaya başlamıştır.Son günlerde Dayak yiyen her kadın kocasını terk etmek zorunda mı? makalesi ile sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştır.

  Bu sayfada Sevilay Yükselir isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Atilla Yeşilada Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Attila Aşut Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Bu sayfadaki " Sevilay Yükselir Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *