28.07.2014

  Sibirya Kurdu’nun Kaç Yavrusu Olur , Sibirya Kurdu Kaç Yavru Yapar, Bir Kerede Kaç Tane Doğurur?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Sibirya kurdu ( husky ) ilk doğumda en az 1 – 2 yavru yapar ideal ilk doğum ise ortalama 4 yavru yapar. En çok yavru sayısı ise 14 tanedir..

  Sibirya Kurtları hakkında Kısa Bilgi;
  Eğitim verilmesi zor bir ırktır. Evdeki/çevrelerindeki diğer hayvanlarla çok iyi geçinirler ancak Fare ve küçük kuşlar gibi küçük hayvanları avlamaya meyillidirler. Çok kolay öğrenirler ancak komutlara cevap almak için sabır ve tutarlılık gerekir. Hava sıcak olmadığı sürece koşup oynamayı çok severler ancak sıcaklarda korunmalı serin bir yerde tutulmalıdırlar.

  Bu köpeklerin karakteristik bir özelliği daha havlamayı pek sevmemeleridir, o yüzden de bekçi köpeği olarak pek uygun değildirler. Havlamamalarına karşın ulumayı çok severler. Çocuklarla araları çok iyidir, onlara karşı çok tutarlı ve sabırlıdırlar. Sık kürkleri nedeniyle sıcağa tahammülleri yoktur. Özgürce koşup oynamayı çok severler. Boş bırakılmaya gelmezler çünkü kaçıp başı boş gezmeye bayılırlar.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Gökkuşağı oluşumu resimli gökkuşağı nasıl oluşuyor? Gökkuşağı nasıl meydana gelir?

  Gönül Yakınlıkları Kitabını Kim Yazmıştır, Gönül Yakınlıkları İsimli Kitabın Yazarı Kimdir?

  Bu sayfadaki "Sibirya Kurdu’nun Kaç Yavrusu Olur , Sibirya Kurdu Kaç Yavru Yapar, Bir Kerede Kaç Tane Doğurur?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *