23.08.2014

  Sıla’nın Hayatı Biyografisi Fotoğrafları Yaşı Boyu Kilosu Şarkıları Albümleri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Sıla kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç kilo memleketi neresi doğum tarihi burcu nedir?

  Sılanın yaşamı çıkardığı albümlerin isimleri ve resimleri

  Sıla öncelikle benim çok sevdiğim şarkıcılardan biridir.

  Sıla Gençoğlu 17 Haziran 1980 denizli doğumludur Sıla şarkıcı,söz yazarı ve bestecidir.Sıla, İlkokulu Denizli’de okudu şarkıcı, ortaokul ve lise öğrenimi için İzmir’e anneannesinin yanına yerleşti. İlk sahne çalışmalarına İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde başladı ve Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği korolarında korist ve solist olarak görev aldı. Lise ikinci ve üçüncü sınıflarda özel şan derslerine başladı.Sıla İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Sabahat Tekebaş ile şan ve ses eğitimi üzerine çalıştı.

  Sıla 1998 yılında yüksek öğrenimi için İstanbul’a geldi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde bir sene okudu, daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümü’ne geçiş yaptı. Bu dönemde, Afyon Caz Festivali’nde Neşet Ruacan, Nedim Ruacan ve Nezih Yeşilnil’den oluşan caz orkestrasında solist olarak görev aldı. Sıla son dönemlerde en sevilen şarkıcılar arasına girmeyi başardı yaptığı albümler ve çok fazla dinlenen şarkılarıyla vazgeçilemeyen biri olmayı başardı..

  Sıla Resimleri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Justin Bieber’in Hayatı Biyografisi Fotoğrafları, Justin Bieber Yaşı Boyu Kilosu

  Bennu Gerede Kimdir Nereli Kaç Yaşında Boyu Kaç Kilo Hayatı Biyografisi

  Bu sayfadaki "Sıla’nın Hayatı Biyografisi Fotoğrafları Yaşı Boyu Kilosu Şarkıları Albümleri" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *