27.08.2014

  Siyah İnci Kitabını Kim Yazmıştır, Siyah İnci İsimli Kitabın Yazarı Kimdir?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bu yazıda Siyah İnci adlı kitabı kim yazmıştır sorusuna yanıt verilmektedir. Aşağıda Siyah İnci isimli kitabın ne zaman ve kim tarafından yazıldığı hakkında kısa bilgi verdikten sonra kitabın yazarının ismi, hayatı (biyografisi) ve eserleri (diğer kitapları) ile ilgili bilgilere de yer vermeye çalışılacağız.

  Siyah İnci Kitabının Yazarı Kim?

  Siyah İnci Kitabının Yazarı ; Anna Sewell dir..

  Siyah İnci Kitabının Tanıtım Yazısı:
  Güzel bir çiftlikte doğan Siyah İnci çok akıllı ve iyi huylu bir taydı. İyi kalpli sahipleri tarafından güzel bir ortamda büyütülen ve iyi bir eğitim verilen Siyah İnci kısa sürede büyüdü ve güzel bir at oldu. Ancak bir gün başkasına satıldı ve insanların hayvanlara karşı ne kadar kötü davranabileceğini öğrendi.

  Kiralık at olarak, ata binmeyi hiç bilmeyen antrenmansız insanlara katlanmak; fayton ve yük atı olarak çok ağır yükler çekmek zorunda kaldı. Ama her seferinde karşısına hayvanları seven iyi kalpli insanlar da çıktı.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Trafik Haftası Ne Zaman Kutlanır, Hangi Tarihte Kutlanıyor?

  Bilim Kurguyu kim icat etti, Bilim Kurguyu ilk kim buldu, Bilim Kurgunun mucidi kimdir?

  Bu sayfadaki "Siyah İnci Kitabını Kim Yazmıştır, Siyah İnci İsimli Kitabın Yazarı Kimdir?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *