23.08.2014

  Skype Adresi Al Nasıl Alınır, Skype Adresi Alma Üyelik Nerden Alınıyor, Yeni Adres Almak İstiyorum

  Sponsorlu Bağlantılar

  Skype yazılımını bilgisayarınızda kullanıyorsanız internet servisinize aylık ödediğiniz ücretin dışında hiçbir ücret ödemeksizin telefon görüşmeleri yapabiliyorsunuz.

  Bilgisayarlar arasında Skype aracılığıyla son derece kaliteli bir şekilde sesli iletişim sağlanabiliyor. İnsanlar genel olarak bu uygulamayı uzun mesafedeki ailesiyle sevgilileriyle arkadaşlarıyla ve diğer yakınlarıyla görüşebilmek için tercih ediyor. Bu sayede görüşmeler çok daha ucuza gerçekleştirilebiliyor ve insanlar dakika hesabı yapmaktan kurtulabiliyorlar.

  Bir hesap oluştur ya da oturum açın Bu yalnızca bir ya da iki dakika sürer; ardından, Skype’ı yükleyip kurduğunuzda arkadaşlarınıza ücretsiz çağrı yapmaya hazır olacaksınız.Skype Adresi Almak İçin aşağıdaki linke tıklayınız.
  Skype Adresi Al

  Sponsorlu Bağlantılar

  Msn De Ne Dinlediğimi Göster Özelliği Nasıl Yapılır, Msn’de Dinlediğim Müziği Göster Açma İptal Etme Aktif Etmek Kapatmak

  Msn De Kişi Engelleme Nasıl Engellenir Yapılışı Anlatımı, Birini Engellemek Nasıl Yapılır

  Bu sayfadaki "Skype Adresi Al Nasıl Alınır, Skype Adresi Alma Üyelik Nerden Alınıyor, Yeni Adres Almak İstiyorum" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. 3 Eylül 2013

   ççççvcevvkttlmek

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *