23.08.2014

  Trafik Ceza Sorgulama, Araç Cezalarını Öğrenme Sitesi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Trafik araç cezalarını nereden öğrenebilirim, nasıl bulabilirim, hangi websitesine girmek gerekiyor?

  Aracınızın Ceza Alıp Almadığını sorgulamak için Araç Ceza sorgulamayı kullanabilirsiniz. Ceza miktarını sorguladıktan sonra yine internet üzerinden kredi kartı ile ödeme imkanına da sahipsiniz. Vereceğimiz bağlantı adresini kullanarak gireceğiniz sayfada MTV Sorgulama linkine tıklamanız ve çıkacak olan panelde sizden istenen bilgileri girmeniz yeterlidir.

  Sizden Araç Ceza Sorgulaması yaparken istenecek olan bilgiler; Plaka No, Özel Plaka olup olmadığı, Vergi Kimlik Numarası, TC. Kimlik Numarası ve Tescil Tarihidir. Tescil Tarihinizi bilmiyorsanız, Araç Sorgulama adlı sayfadan bu bilgiyi öğrenebilirsiniz. Tüm dataları girdikten sonra Tamam tuşuna basarak sorgulama işleminizi gerçekleştirebilir ve Aracınızın (arabanızın veya otomobilinizin) ceza miktarı (puanı), motorlu taşıt vergi cezası hakkında malumat alabilirsiniz.

  https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

  Sponsorlu Bağlantılar

  Pakistan’ın yöresel giysileri, kültürel folklör kıyafetleri, geleneksel elbsieleri

  Ömer Seyfettin Diyet Kitap Özeti Konusu Anafikri ve İncelemesi Kısa

  Bu sayfadaki "Trafik Ceza Sorgulama, Araç Cezalarını Öğrenme Sitesi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *