28.07.2014

  Tuan Tunalı Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler: Tuan Tunalı Kim, Tuan Tunalı Biyografi, Tuan Tunalı kaç yaşında yaşı kaçtır, Tuan Tunalı doğum tarihi, Tuan Tunalı nereli, Tuan Tunalı boyu kaç, Tuan Tunalı hayatı ve yaşamı

  Tuan Tunalı Biyografisi

  Tuan Tunalı Belçika’da doğmuştur.Tuan Tunalı’nın Doğum tarihi 02.12.1983.Tuan Tunalı Dizilerde son zamanlarda sıkça görülen isimler arsında kendine yer etmiştir.

  Tuan Tunalı Okuduğu Okullar şöyle Tuan Tunalı Büyük Kolejde, Kolej XXIII , Tevfik Fikret Lisesinde, Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema Ve Televizyon bölümünde okudu, Paris’de Sinema Üzerine MBA Master’ı yaptı.

  Tuan Tunalı 2009 2010 yılında başlayan deniz yıldızı dizisinde oynayan oyuncu rölünü başarılı bir şekilde yerine getirirken, herkezin de ilgi odağı olmayı başarmıştır.Tuan Tunalı Dizide daha da sakin bir kişilikteydi. Üvey kardeşiyle bazen anlaşamasalarda yinede güzel geçiniyorlardı.

  Bu sayfada Tuan Tunalı isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Okan Kurt Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Erol Büyükburç Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Bu sayfadaki " Tuan Tunalı Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *