20.08.2014

  Türkçe Kürtçe Çeviri Cümle

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kürtçe Türkçe Cümle Çevirisi – Türkçe Kürtçe Sözlük

  Bunu bölücülük olarak algılamayın arkadaşlar, Kürt kardeşlerimiz var ve Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlılar. Bölücüleri ayrı tutuyorum, Kürtler bizim kardeşimizdir, dahası dinen ve manende kardeşlerimizdir. İşte bende Kürtçe’yi öğrenmek isteyen Türk kardeşlerimizin ya da Türkçe’yi tam bilmeyen Kürt kardeşlerimizin işine yarayacağını düşündüğüm bir paylaşımla sizleri başbaşa bırakıyorum. Aslında bu açıklamayı yapmaktan bile esef duyuyorum ama ırkçıdan geçilmiyor ortalık. Türk Kürt kardeştir, araya giren, bölücüler ve etnik milliyetçilik yapan kalleştir diyorum ve size sözlüğün linkini sunuyorum.

  Aşağıdaki bağlantıyı takip edin, cümle ve kelime çevirisi yapmaya çalışan bir site hazırlamışlar.

  Online Türkçe Kürtçe Sözlük

  Veyahut buradan Türkçe Kürtçe Çeviri Sözlük’e ulaşabilrisiniz arkadaşlar.

  Detay: kürtçe çeviri, türkçe kürtçe cümle çeviri, kürtçe türkçe cümle çeviri, kürtçe cümle çeviri, türkçe kürtçe çeviri, kürtce cümleler, kürtçe türkçe çeviri cümle, türkçe kürtçe cümle çevirici, kurtce ceviri, 

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kürtçe Türkçeye Çeviri Yapan Sözlük

  AKP – AKP Nedir – AKP Ne Demek

  Bu sayfadaki "Türkçe Kürtçe Çeviri Cümle " konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. 29 Nisan 2013

   KURBAN OLURUM SANA BEBEĞİM

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *