27.08.2014

  Turkcell Genc Tarifeye nasıl geçilir, geçmek geçiş hakkında bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yeni Faturalı gençTarife’ye geçmek için, 25 yaş ve altında olduğunuzu veya öğrenci olduğunuzu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport ya da öğrenci kimliği) ve nüfus müdürlüğünden kolayca alabileceğiniz Yerleşim Yeri Belgesi ya da adınıza kayıtlı son 2 aydan birine ait sabit faturanızla birlikte Turkcell İletişim Merkezleri’ nden birine başvurabilirsiniz.

  Mevcut faturalı hattınız varsa, GENC TCKN YIL (GENC boşluk 11 HANELİ TC KİMLİK NUMARANIZ boşluk DOĞUM YILINIZ) yazıp, 2222’ye göndererek de tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
  (Örnek: GENC 1234567891011 1985)

  Kullandığınız hat kendi üzerinize değilse bile, Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurarak gençTarifeli olabilirsiniz. 18 yaş altı lise öğrencilerinin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı izin almaları gerekir.

  Yeni Genç Tarife’den, 25 yaş ve altı tüm bireysel faturalı hatlar ile tüm öğrenciler yararlanabilir.

  Aynı TC Kimlik Numarası üzerine tek bir hat ile gençTarifeli olunur.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Çanakkale ili Tüketici Hakları Telefon numaraları

  Sıcak Soğuk Oyunu Nasıl Oynanıyor, oyun kuralları ve oynanışı hakkında bilgi

  Bu sayfadaki "Turkcell Genc Tarifeye nasıl geçilir, geçmek geçiş hakkında bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *