23.07.2014

  Ülkelerin Geleneksel Kıyafetlerinin Resimleri Yöresel ve Kültürel Dünya Ülkeleri Giysileri Elbiseleri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Irakın Geleneksel Kıyafetleri

  Irak yöresel kıyafetlerin en önemli özelliklerinden biri rengarenk ve canlı renklere sahip olması .Canlı renkler insanın içini ısıtır ruhunu ferahlatır. Yine üzerinde bulunan parlak takılar sayesinde bir kıvılcım oluşturmakta Kilolu kadınların kilo sorunu kolay bir şekilde yok etmekte, aynı zaman da kısa boylu kadınları uzun boylu olarak göstermektedir. Kısacası yöresel Kürt kıyafetleri giyen bir kadının psikolojik sorunlarını yok etmekte ve ona özel bir kendine güven gücü yaratmaktadır.

  Japonyanın Geleneksel Kıyafetleri

  Libya yöresel kıyafetler

  Libya okuduğum yazılardan çıkan sonuçla güzel ama yaşaması zor bir ülke. Burada kadınlar yanlarında erkek olmadan dışarı çıkamıyor dışarı çıktıklarında ise sadece gözleri açıkta kalacak şekilde giyinebiliyor. Yüzleri açık bir şekilde fotoğraf çektirmeleri ise kesinlikle yasak. Erkek kıyafetleri de çarşafa benzer nitelikte.

  hollanda geleneksel kıyafeti   Hindistanın Geleneksel Kıyafeti

  Hindistanın Geleneksel Kıyafeti saridir.Sari, dikdörtgen şeklinde yaklaşık 3,5 x 4,5 metre boyutlarında bir kumaştır. Bu kumaşın stili, rengi ve dokusu değişkenlik gösterir ve keten ve ipek gibi çeşitli insan yapımı maddeden imal edilir. Herhangi bir ölçüye göre dikilmeyen sarinin eskimeyen bir güzelliği vardır. Her ölçüye uygundur.

  Mısırın Geleneksel Kıyafeti

  Mısır yöresel kıyafeti olarak bilinen celabiye

  Sponsorlu Bağlantılar

  Aylık İşgücü Çizelgesi nedir ne işe yarar nasıl yapılır hazırlanması hakkında bilgi

  101 Dalmaçyalı Kitabını kim yazdı, yazarı kimdir, yazanın ismi (adı) nedir

  Bu sayfadaki "Ülkelerin Geleneksel Kıyafetlerinin Resimleri Yöresel ve Kültürel Dünya Ülkeleri Giysileri Elbiseleri" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *