31.07.2014

  Umutsuz Ev Kadınları ne zaman çıkacak yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Umutsuz Ev Kadınları dizisi ne zaman başlayacak, Umutsuz Ev Kadınları yeni bölümleri başlama tarihi çıkış tarihi ne zaman, Umutsuz Ev Kadınları dizisinin yeni sezonu hangi tarihte başlıyor?

  Bennu Yıldırımlar, Songul Öden, Evrim Solmaz, Ceyda Düvenci ve Özge Özder oynayacak.

  Kanal D’nin, yeni yayın döneminde ekrana gelecek “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinin başrollerinde; Bennu Yıldırımlar, Songul Öden, Evrim Solmaz, Ceyda Düvenci ve Özge Özder oynayacak.

  Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen Desperate Housewives’ın yerli versiyonu olan dizide Songül Öden dizinin orijinalindeki ‘Susan’ karakterini, Bennu Yıldırımlar; ‘Bree’ karakterini, Evrim Solmaz‘Gabrielle’ karakterini, Ceyda Düvenci‘Lynette’ karakterini Songül Özden ve Özge Özder de ‘Edie’ karakterini canlandıracak.

  Beş kadının başrolleri paylaştıkları ve kadın kahramanların da kadınlığın birer aşamasını temsil ettikleri “Umutsuz Ev Kadınları” , Songül Öden içindeki çocuğu öldürememiş, hayalci ve sakar çocuk kadın “Suzan”ı, Bennu Yıldırımlar kusursuz eş “Berrin”i, Evrim Solmaz hayatı flört edip eğlenmekten ibaret sanan daimi genç kız “Yıldız”ı, Ceyda Düvenci müebbet anne “Leyla”yı ve Özge Özder de cilveli ve şuh görünümlü “Emel”i canlandıracak.

  Dizinin yapımını MED Yapım üstleniyor. Dizinin çekimleri Perşembe günü başlıyor, yayıun tarihi ise henüz belli dğeil ancak dizinin yeni sezonda pazar günleri ekrana gelmesi planlanıyor.

  Sponsorlu Bağlantılar

  2012 Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Yayınlanacak?

  Enver Aysever hangi kanalda program yapacak, Enver Aysever’in yeni programı 2012-2013

  Bu sayfadaki "Umutsuz Ev Kadınları ne zaman çıkacak yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *