21.08.2014

  V9 Kaldırma Denendi Kesin Çalışıyor Resimli Anlatım, V9′u tamamen silme iptal etme temizleme nasıl kaldırılır

  Sponsorlu Bağlantılar

  V9 Nasıl Kaldırmak için yapmanız gerekenleri kısaca sizlere resimli olarak anlatmaya çalışacağız.

  Sizinde bilgisayarınıza kurduğunuz özellikle bedava olan bir programdan sonra boy gösteren v9.com daha ne olduğunu bile anlamadan winfoFlash yazılımımı açıldı v9.com toolbar ve anasayfa ayarlarınımı yaptı bu sorunu çözmek oldukça basit merak etmeyin.

  Öncelikle Denetim Masasına gidin Programlar ve Özellikleri’ne girin.Gelen listede v9 ‘u bulun ve kaldırın

  Programı kaldırmış oldunuz fakat henüz işlem bitmiş sayılmaz böyle kolay kurtulunmuyor v9.com dan açılış sayfanızı eski haline geri getirmeniz gerekiyor..

  Böyle bir durumda yapmanız gereken şudur Masaüstünüzde bulunan Google Chrome simgesine sağ tıklayın daha sonra özellikleri seçin hemen ardından çılan pencerede ilk önce kısayol daha sonrada dosya konumunu aç deyin.

  Google Chrome’unuzun yüklendiği sayfada old_chrome.exe ve chrome.exe olarak iki tane chrome ikonu göreceksiniz.Öncelikle chrome.exe’yi siliniz daha sonra old_chrome.exe isimli dosyaya sağ tıklayarak chrome.exe adını verin..

  Google Chrome simgesine tekrar sağ klik tıklayarak özellikleri seçin hemen ardından yine kısa yol menüsü altında bulunan hedef bölümündeki linki düzeltmelisiniz oraya kullanacağınız ana sayfanın kinkini yazın Buradaki linkte bulunan chrome.exe’den sonraki bölümü silerek kullanacağınız sayfa linkini yazın ve sonra uygula diyin daha sonra açılış sayfasınızı istediğiniz şekilde düzenlemeniz mümkün olacaktır…

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bir Sorun Algılandı Bilgisayarınızın Zarar Görmesini Önlemek İçin Windows Kapatıldı Acil Yardım Windows8 7 Xp Vista

  Mozilla firefox için V9 kaldırma denendi çalışıyor

  Bu sayfadaki "V9 Kaldırma Denendi Kesin Çalışıyor Resimli Anlatım, V9′u tamamen silme iptal etme temizleme nasıl kaldırılır" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *