30.07.2014

  Victoria’s Secret modellerinin egzersizleri, fitness hareketleri ve formda kalma sırları

  Sponsorlu Bağlantılar

  Meleklerden fitness tüyoları

  Victoria’s Secret’ın melekleri Adriana Lima, Lily Aldridge, Candice Swanepoel ve Chanel Iman, bu inanılmaz vücutlara nasıl ve hangi egzersizlerle sahip olduklarını anlattılar.

  ...

  Boks
  Adriana Lima’nın mükemmel vücudunun sırrı boks ringlerinde saklı… Hatta Lima, haftada üç kere ringe çıkarak temel boks hareketleriyle hamilelikte aldığı kiloları da kolayca üzerinden attığını söylüyor.

  ...

  Ağırlık
  Chanel Iman vücudunu sıkılaştırmakta zorlanıyor. Bu nedenle düzenli olarak proteinli içecekler içiyor ve haftada üç kere ağırlık çalışıyor. Ağırlık kaldırmak sandığınız gibi sizi şişirmez, kontrol altında yapılan ağırlık çalışmaları kaslarınızı şekillendirerek vücudunuzun sıkılaşmasını sağlar.

  ...

  Pilates
  Lily Aldridge, vücudunu baştan ayağa şekillendirmek için düzenli olarak pilates yapıyor. Pilatesin gerçekten de vücudunuz istediği şekle ulaşmasını sağladığını ve bununla kalmayıp her egzersizden sonra masaj yaptırmışçasına rahatlattığını söylüyor.

  ...

  Yürüyüş bandı
  Melekler o kadar yoğun ki bazen spor salonuna gitmeye vakit bulamıyorlar. Candice Swanepoel bu problemi evine yürüyüş bandı alarak çözmüş. Her akşam bantta yürüyerek vücudunun fit kalmasını sağlıyor. Siz de yoğun çalışıyor ve spor yapmaya vakit bulamadığınızı düşünüyorsanız hemen bir yürüyüş bandı edinebilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Diyet yapanların yiyebileceği dondurmalar, diyet dondurmalar hangileri?

  Günlük yapılan işler ve hareketlerin kalori değerleri, hangi hareket kaç kalori?

  Bu sayfadaki "Victoria’s Secret modellerinin egzersizleri, fitness hareketleri ve formda kalma sırları" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *