27.08.2014

  Video düzenleme programı türkçe indir bedava ücretsiz download

  Sponsorlu Bağlantılar

  Video düzenleme programı türkçe indir bedava ücretsiz download

  Türkçe Video Düzenleme Programı

  Video Cutter and Splitter InDepth – Ücretsiz

  InDepth Video Cutter and Splitter, güçlü bir video kırpma ve parçalama programıdır. Bu program ile videolarınızdan parçalar kırpıp onları kaydedebilir, uzun bir filmi istediğiniz sahneden ikiye ayırabilir, filmden istediğiniz bir kareyi kaydedebilirsiniz.

  Program AVIMPEGWMVASFQT, ve MOV türlerindeki videoları düzenleyebilir ve AVIMPEG ve WMV türlerinde kaydedebilir. Program aynı zamanda video dönüştürücü olarak da kullanılabilir. Ayrıca programın çoklu dil desteği de bulunmaktadır. Kullandığınız dili kolayca indirip programa ekleyebilirsiniz.

  indir.jpg (240×58)

  Ücretsiz video düzenleme programı türkçe indir

  Windows Live Movie Maker

  Windows Live Movie Maker kendinize ait filmler hazırlamak için akıllara gelen ilk yazılımlardan. Microsoft tarafından üretilen Movie Maker ile video ve fotoğraflarınızdan çok özel filmler oluşturabilirsiniz.

  Filmlere geçiş efektleri, yazılar eklemek gibi düzenlemeler ise programın kullanışlı araçlarıyla çok kolay. Film ve videolardan istediğiniz bölümleri kesmek veya video ve resimleri tek bir filmde birleştirmek için programı biraz karıştırmanız yeterli.

  Dilerseniz Windows Live Movie Maker içerisinde bulunan temalardan seçim yaparak filminizi yapabilirsiniz. Filme özelsesler ve müzik ekleme veya varolan sesleri silme işlemi yine programla yapılabilir. Hazırladığınız filmi YouTube, Facebook, Windows Live SkyDrive gibi paylaşım sitelerine doğrudan yükleyebilir, DVD‘ye veya masaüstünekaydedebilir, mobil cihazlara gönderebilirsiniz.

  indir.jpg (240×58)

  Sponsorlu Bağlantılar

  Microsoft .Net Framework 2.0, 3.5, 4 İndir Gezginler Download Linkleri

  İnternet giriş sayfası değiştirme programı indir

  Bu sayfadaki "Video düzenleme programı türkçe indir bedava ücretsiz download" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *