01.08.2014

  Video sansür programı indir gezginler

  Sponsorlu Bağlantılar

  Trunçgil Video Sansür 1.0 Beta Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download 

  Ücretsiz – Türkçe -1.76 MB – Tüm Windows sürümleri için uyumlu

  Eğitim kurumlarında veya benzeri toplu video izleme yerlerinde yaşanan en büyük sıkıntılardan birisi kuşkusuz uygunsuz görüntülerin sansürlenmesinde yaşanan zahmettir. Bu program sizi bu tür sıkıntılardan kurtarmak için üretildi.

  Trunçgil Video Sansür, Trunçgil Teknoloji firması tarafından geliştirilen ücretsiz 32 Bit Windows sürümüdür. Eğitim kurumlarında veya benzeri toplu video izleme yerlerinde yaşanan en büyük sıkıntılardan birisi kuşkusuz uygunsuz görüntülerin sansürlenmesinde yaşanan zahmettir. Piyasada yer alan sansürleme programları ilgili videodan belirli kesitler aldıktan sonra tekrar dönüştürme, video işleme işlemine ihtiyaç duyması, bu işlerden uğraşan kişileri çileden çıkartmaktadır. Bu program sizi bu tür sıkıntılardan kurtarmak için üretildi. Üstelik bedelsiz olarak kullanılabilmektedir. Tamamen klavye kontrollü estetik kullanıcı ara yüzü sayesinde hiç zorluk çekmeden videolarda gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.

  Sürüm “Video Sansür Ayar” ve “Video Sansür İzle” olmak üzere iki alt programdan oluşmaktadır. “Video Sansür Ayar” ile videolarınızda gerekli düzenlemeyi yaptıktan sonra kaydedebilir, “Video Sansür İzle” ile harici bir zamanda daha önceden ayarları yapılan ve kaydedilen videoyu hızlı bir şekilde tam ekran izlenime sunabilirsiniz. Program beta sürümünde olduğundan oluşabilecek sorunları üretici firmasına geri bildirimde bulunmayı ihmal etmeyiniz.

  Özellikler:
  1. Kolay estetik kullanıcı ara yüzü
  2. Tamamen klavye kontrolü
  3. Birden fazla film üzerinde çalışma
  4. Daha önceden hazırlanan videoları istenilen zamanda izleyebilme
  5. Bütün video ortamlarını destekleme (Codec gerekli)

  indir.jpg (240×58)

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bin dosyalarını açan program indir

  PC çok kasıyor ne yapmalıyım, bilgisayarım çok yavaş çalışıyor

  Bu sayfadaki "Video sansür programı indir gezginler" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *