30.07.2014

  Windows 8 İçin uTorrent 213 Son Sürüm İndir uTorrent Yeni Versiyon Güncel Sürümü

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiket: utorrent türkçe,bittorrent,utorrent hızlandırma,utorrent nasıl kullanılır,utorrent ayarları resimli,utorrent kullanımı,utorrent port açma,utorrent ayarları

   

  uTorrent indir
  Dosya Boyutu : 947.00 KB

  Lisans Tipi

  Ücretsiz / Freeware
  Üretici Firma

  BitTorrent

  uTorrent, güçlü, ücretsiz ve popüler bir BitTorrent istemcisi ve torrent indirme programıdır. 

  HEMEN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

  Editör Yorumu

  Daha hızlı torrent indirmek ister misiniz? uTorrent programında yapabileceğiniz çeşitli ayarlarla daha hızlı torrent indirmeyi uTorrent’e İnce Ayar adlı eğitimimizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca uTorrent ile Torrent Yapmakeğitimimizde de nasıl torrent yapılacağını görebilirsiniz.

  Program Hakkında

  uTorrent, çok küçük boyutlu bir torrent indirme programı olmasına rağmen en popüler ve güçlü torent indirme programlarından birisidir. Bir torrent indirme uygulamasında bulunması gereken bant genişliği öncelik sıralaması, hız limiti koyma, dosya indirme işlemlerinin zamanlanması, otomatik RSS indirme, “hash” doğrulması gibi özelliklere sahip olan uTorrent , basit bir şekilde tüm torrent indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak verir. uTorrent, Türkçe dil desteğine sahip olması ile de torrent indirme işlemi ideal bir programdır.

  Diğer torrent istemcilerinin aksine sistem kaynaklarını sömürmeyen uTorrent, sadece 6MB bellek kullandığından bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz işlemleri hiçbir şekilde engellemez.

  uTorrent programının Windows ve Mac sürümlerini indirebilirsiniz.

  uTorrent 3.2.3 Build 28705 numaralı son sürümünde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır.

  HEMEN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bilgisayar ne kadar süredir açık bulma öğrenme nasıl öğrenebilirim

  Bilgisayarım penceresini kilitleme programı ücretsiz

  Bu sayfadaki "Windows 8 İçin uTorrent 213 Son Sürüm İndir uTorrent Yeni Versiyon Güncel Sürümü " konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *