24.04.2014

  Windows 8 Tema İndir ve Windows 7 de kullan

  Windows 8 henüz çıkmadı fakat Windows 8′in grafikleri ve görünüşü şimdiden olay yaratmaya başladı. Windows 7 bilgisayarınızda yeni Windows 8 metro temasını indirip deneyebilirsiniz.

  Windows 8′in “döşemeli” yeni Metro arayüzü ilginizi çekiyorsa, size önereceğimiz bu ücretsiz araç ile onu Windows 7′nizde şimdiden deneyebilirsiniz.

  Mosaic adındaki araç, Windows 8′in arayüzün birebir kopyalama iddiasında değil, bu nedenle bir takım farklılıklarla karşılaşmanız mümkün. Aracı ilk çalıştırdığınızda sadece birkaç döşemeyle karşılaşıyorsunuz, ancak Mosaic mağazasına girerek yeni döşemeler yükleyebiliyor ve ekranınıza ekleyebiliyorsunuz.

  Döşemeler yoluyla şu an çalan müzik, hava durumu, Google Takvim etkinlikleri, Gmail mesajları ve fazlasını görüntülemeniz mümkün. Mozaic, tüm işlerinizi halletmeye yönelik bir araç olmasa da temel işlemleriniz için iyi bir açılış ekranı alternatifi sunuyor.

  Mosaic Desktop’u buradan indirebilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar
  DMCA.com

  Muhteşem Windows 7 Temaları indir, Süper Windows 7 Temaları Arşiv Paketi

  Windows 8 kaç saniyede açılıyor?

  Bu sayfadaki "Windows 8 Tema İndir ve Windows 7 de kullan" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *