23.07.2014

    Yeni Tek Şiş Örgü Örnekleri Modelleri Resimleri

    Sponsorlu Bağlantılar

    Tek Şiş Örgüsü nasıl yapılır diyorsanız Öncelikle zinciri çekiyoruz.Çektiğimiz zincirlerden ilmek topluyoruz.Sona geldiğimizde ilk ilmek tek sonra çift Olarak topluyoruz.

    En başa gelince 1ilmek alıyoruz. ipi elimizle alta indiriyoruz.Daha sonra ip alttayken ilmek içine girip O ipi (alttaki) başına dolayıp çekiyoruz. Gelelim yapılışına 1 tane düz ilmek 1 tane ipi alta alarak bitane düz 1 tane alta alarak sona geliyoruz yine toplayarak başa geliyoruz ama bu sırada tam tersi olacak yani alt sırada düz aldıklarımızı ipi alta geçirerek alıcaz.Ben ipi alta geçirmeye ters diyorum yani bi düz bi ters öreceğiz bir üst sıraya geçtiğimizde düz ördüklerimizi ters ,ters ördüklerimizi düz öreceğiz bukadar 6 7 sıra lastik normal olur ben genelde 6 sıra yapıyorum. Sanırım ipi alta almayı anladınız ilmek aldıktan sonra ipi elimizle aşağıya atıyoruztığı toplayacağımız ilmeğe takıp alttaki ipi alıyoruz ilmek içinden geçiriyoruz.

    Şimdi sizleri tek şiş ile yapılan örgü modelelri ile başbaşa bırakıyoruz bayanlar kolay gelsin

    Sponsorlu Bağlantılar

    En güzel laptop masası, en iyi en kullanışlı laptop masaları modelleri

    2012 Yeni Çanta Modası Harika Modeller

    Bu sayfadaki "Yeni Tek Şiş Örgü Örnekleri Modelleri Resimleri" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

    Tek Yorum

    1. ferhan
      20 Kasım 2013

      hepsi cok guzelde tek sis orgude yakadan yapilan modellerin aciklamasi olsa iyi olurdu,kol kesimleri nasil yapilmis anlayamadim

    Yorum Yapın

    E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Current day month ye@r *