30.07.2014

  Yeni Tek Şiş Örgü Örnekleri Modelleri Resimleri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Tek Şiş Örgüsü nasıl yapılır diyorsanız Öncelikle zinciri çekiyoruz.Çektiğimiz zincirlerden ilmek topluyoruz.Sona geldiğimizde ilk ilmek tek sonra çift Olarak topluyoruz.

  En başa gelince 1ilmek alıyoruz. ipi elimizle alta indiriyoruz.Daha sonra ip alttayken ilmek içine girip O ipi (alttaki) başına dolayıp çekiyoruz. Gelelim yapılışına 1 tane düz ilmek 1 tane ipi alta alarak bitane düz 1 tane alta alarak sona geliyoruz yine toplayarak başa geliyoruz ama bu sırada tam tersi olacak yani alt sırada düz aldıklarımızı ipi alta geçirerek alıcaz.Ben ipi alta geçirmeye ters diyorum yani bi düz bi ters öreceğiz bir üst sıraya geçtiğimizde düz ördüklerimizi ters ,ters ördüklerimizi düz öreceğiz bukadar 6 7 sıra lastik normal olur ben genelde 6 sıra yapıyorum. Sanırım ipi alta almayı anladınız ilmek aldıktan sonra ipi elimizle aşağıya atıyoruztığı toplayacağımız ilmeğe takıp alttaki ipi alıyoruz ilmek içinden geçiriyoruz.

  Şimdi sizleri tek şiş ile yapılan örgü modelelri ile başbaşa bırakıyoruz bayanlar kolay gelsin

  Sponsorlu Bağlantılar

  En güzel laptop masası, en iyi en kullanışlı laptop masaları modelleri

  2012 Yeni Çanta Modası Harika Modeller

  Bu sayfadaki "Yeni Tek Şiş Örgü Örnekleri Modelleri Resimleri" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. ferhan
   20 Kasım 2013

   hepsi cok guzelde tek sis orgude yakadan yapilan modellerin aciklamasi olsa iyi olurdu,kol kesimleri nasil yapilmis anlayamadim

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *