26.07.2014

  Yer Gök Aşk Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak 2012-2013 Yer Gök Aşk Dizisi Başlama Tarihi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Birce Akalay ve Murat Ünalmış’ın başrollerini oynadığı Yer Gök Aşk 3. Sezonda Eylül ayının ilk haftasında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

  “Yer Gök Aşk”, takipçilerinin uzun süre unutamayacakları bir bölümle sezon finali ile veda etmişti. Bade’nin, Yusuf’u kaybetmenin verdiği acıyla yapacağı çılgınlığın damga vuracağı dizide olaylar şöyle gelişecek: Mehmet, Bade’nin Yusuf’a böbreğini vermediğini öğrenir. Bade artık tükenmiştir. Mehmet’e susması için yalvarır. Mehmet susacaktır ama tek şartı, Bade’nin onunla kaçmasıdır. Yusuf, Havva ve Küçük Yılmaz’ın düğün yapacağını öğrenince deliye döner. Üstelik düğün, Hancıoğlu Çiftlik’te olacaktır. Hamiyet düğüne gelmeyi mecbur kabul etmiş, Yılmaz köşeye sıkışmıştır. Havva zaferin tadını çıkarır. Bade, bütün çabasına rağmen yenilginin eşiğindedir. Yusuf, boşanma davası da açmıştır. Bade’nin artık Havva’nın varlığına tahammülü kalmamıştır. Mehmet, Bade’yi kazanamayacağının farkında, delirmek üzeredir…

  Sponsorlu Bağlantılar

  Esir Şehrin Gözyaşları Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Başlama Tarihi Hangi Gün Başlıyor?

  Yer Gök Aşk Birce Akalay Diziden Çıktımı Ayrıldımı Yeni Bölümlerde Oynayacak mı?

  Bu sayfadaki "Yer Gök Aşk Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak 2012-2013 Yer Gök Aşk Dizisi Başlama Tarihi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *