20.08.2014

  Yeşil Işın Kitabını Kim Yazmıştır, İsimli Kitabın Yazarı Kimdir?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bu yazıda Yeşil Işın adlı kitabı kim yazmıştır sorusuna yanıt verilmektedir. Aşağıda Yeşil Işın isimli kitabın ne zaman ve kim tarafından yazıldığı hakkında kısa bilgi verdikten sonra kitabın yazarının ismi, hayatı (biyografisi) ve eserleri (diğer kitapları) ile ilgili bilgilere de yer vermeye çalışılacağız.

  Yeşil Işın Kitabının Yazarı Kim?

  Yeşil Işın Kitabının Yazarı Jules Verne dir.

  Jules Verne’in evreni ve bilimsel gelişmeleri, yeryüzünde yaşanan maceralarla süsleyerek anlattığı romanlarından Yeşil Işın, Kuzey Işıkları denilen doğa olayı üzerine kurulmuş. Kuzey Kutbu’ndaki manyetik alanın güneş ışınlarını etkilemesi sonucu gerçekleşen bu olay, 19. yüzyılda az sayıda insan tarafından biliniyordu. Kuzey ışıklarını görebilenlerin sayısı ise çok daha azdı. Yeşil Işın’da bu ilginç doğa olayını görmek üzere yola çıkan bir grup meraklının maceraları anlatılıyor.

  Sponsorlu Bağlantılar

  İnternet çökerse ne olur, internetin olmadığı dünya nasıl olurdu? neler yaşanırdı?

  Kuklayı kim icat etti, ilk kim buldu, mucidi kimdir?

  Bu sayfadaki "Yeşil Işın Kitabını Kim Yazmıştır, İsimli Kitabın Yazarı Kimdir?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *