28.08.2014

  Yeşilay Cemiyeti Nedir, Ne İş Yapar, Hangi Amaçla Kurulmuştur, Tarihi Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yeşilay Cemiyeti sigara, alkollü içki ve diğer uyuşturucu gibi alışkanlıklar ile mücadele eden ve bütün zararlı alışkanlıklardan halkımızın ve bilhassa gençlerimizin korunması için yaptığı çalışmalarla kamuya hizmet veren, bu sebeple de “Kamuya Yararlı Cemiyetler” arasında yer alan bir kurumdur.

  Yeşilay Cemiyeti ne iş yapar

  Sigara alkol ve uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklarla ilgili çalışmalar yapar . Yeşilay haftaları kutlanır ve bu haftalarda bu alışkanlıkların zararlarını belirten birçok çalışmalar yapılır .

  hazırladığı dokümanlarla (bülten, broşür, kitap, kaset, bildiri, afiş, yazılı başvuru, rapor vb. gibi) kamuya, ilgili makam ve kuruluşlara sunar. Bununla insanımıza ve yetkili özel ve resmî kuruluşlara gerekli olan önlemlerin alınması için uyarı ve önerilerde bulunur.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Aylık Z Raporu Nedir Nasıl Alınır, Ne İşe Yarar, Alınışı

  Çivril Devlet Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir Haritası ve Uydu Görüntüleri

  Bu sayfadaki "Yeşilay Cemiyeti Nedir, Ne İş Yapar, Hangi Amaçla Kurulmuştur, Tarihi Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *